Kuo ypatingas graviravimas ant metalo?

Graviravimas lazeriu ant metalo yra labai tikslus ir universalus procesas, kurio metu galima išgraviruoti įvairius simbolius, tekstą ar paveikslėlius. Štai pagrindinės graviravimo ant metalo savybės.

Tikslumas. Graviravimas lazeriu pasižymi išskirtiniu tikslumu ir detalumu, todėl ant metalinių paviršių galima tiksliai išgraviruoti sudėtingus dizainus, smulkias linijas ir smulkų tekstą.

Ilgaamžiškumas. Graviravimas lazeriu sukuria ilgaamžės ir labai patvarias metalo žymes. Graviravimas yra atsparus dilimui, korozijai ir blukimui, todėl idealiai tinka ilgalaikiam naudojimui.

Universalumas. Graviruoti lazeriu galima ant įvairių metalų: nerūdijančio plieno, aliuminio, žalvario, titano ir kt. Graviūros spalva priklauso nuo metalo, gali būti juoda arba balta, tačiau ant dažniausiai būna juoda.

Greitis. Graviravimas lazeriu yra greitas ir efektyvus procesas, todėl tinka tiek individualiems, pavieniams gaminiams, tiek didelės apimties gamybai.

Dizaino lankstumas. Galima išgraviruoti įvairius dizainus, tekstą, simbolius, logotipus, serijos numerius, brūkšninius kodus, grafiką ir net nuotraukas.

Minimali medžiagų žala. Karščio paveikta zona graviruojant lazeriu yra minimali, dėl to metalas nebus iškraipytas ar deformuotas.

Lazerinis graviravimas yra puikus būdas įamžinti savo prekės ženklą, suasmeninti ir identifikuoti savo gaminius. Pateikite mums užklausą ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią variantą!