Odos paslaugos

Gaminame įvairius ruošinius jūsų gaminiams. Pagal jūsų brėžinį galime pasigaminti kirtimo formas ir kirsti su presu detales iš jūsų arba mūsų turimos odos bei kitų medžiagų, pvz: dermantino, gumos, kartono, veiloko ir t.t.

Gaminame ruošinius raktų pakabukams, piniginėms, rankinėms, gyvūnų antkakliams, diržams ir įvairiems kitiems gaminiams.

Galime įspausti pasirinktą logotipą ar tekstą ant ruošinių ar jau pagamintų gaminių.

Spaudiniams atlikti naudojamas aukštos kokybės presas, kuris estetiškai ir tiksliai įspaudžia pasirinktą logotipą ar tekstą. Naudojantis šia technologija galime gaminti didelius užsakymų kiekius.

Įspaudus galime įspausti ant įvairių ruošinių ar jau pagamintų produktų. (Darbo knygos, piniginės, raktų pakabukai, apyrankės, meniu viršeliai, rankinės ar kt.)

Pagal Jūsų turima eskizą, brėžinius galime pagaminti unikalų produktą ir, jei yra poreikis, rūpintis nenutrūkstama jo mažmenine ir didmenine gamyba. Taip pat galime mūsų produktus pagaminti su pasirinktu logotipu.

Produktus galime pagaminti iš odos ar kitų medžiagų, taip pat gaminame detalių kirtimo peilius ir klišę logotipo įspaudui.

Folijavimui atlikti naudojamas aukštos kokybės presas, kuris estetiškai ir tiksliai įspaudžia pasirinktą logotipą ar tekstą. Naudojantis šia technologija galime gaminti didelius užsakymų kiekius.

Priklausomai nuo gaminio paviršiaus, įspaudą galite pasirinkti aukso, sidabro ar kitos spalvos iš mūsų katalogo.